O nás

O nás

...Vaša spokojnosť je našou odmenou, Vaše požiadavky našou motiváciou,  a Vaša priazeň naším ocenením ...

 

Spoločnosť M-Victory, s.r.o., patrí medzi mladé rýdzo slovenské podnikateľské  subjekty, typické vysokou flexibilitou a profesionalitou v oblasti poskytovania najnovších nadštandardných a vysokokvalifikovaných  služieb v oblasti módnej dámskej konfekcie,  a kozmetických, relaxačno-rekondičných služieb a vzdelávania, podporovaných kompletným odborným poradenstvom, s cieľom uspokojovania potrieb svojich klientov.

V snahe dosiahnúť  maximálnu spokojnosť svojich klientov, obchodných partnerov, spoločnosť v rámci svojich prevádzkových centier poskytuje komplexné služby, vo všetkých nosných činnostiach, čo následne prináša klientovi pohodlné, pohodové príjemné a najmä maximálne efektívne využitie  svojho času.

 

Predaj kozmetických produktov

Naša obchodná činnosť v oblasti wellness a kozmetiky sa rozvíja na základoch dlhodobej úspešnej spolupráce s renomovanými spoločnosťami, napr. exkluzívne s talianskou spoločnosťou COSMETHIC®, ktorá už  treťou generáciou, a po dobu viac ako 75 rokov, zaujíma popredné miesto medzi producentmi na kozmetickom trhu, produkujúcimi špičkovú kozmetiku na prírodnej báze, ocenenú dvomi BioEco certifikátmi...

Profesionálom v oblasti Beauty a wellness, poskytujeme okrem predaja produktov, komplexné služby, produktové, marketingové školenia, poradenstvo. Profesionalita a odbornosť nášho tímu kozmetičiek, masérov a terapeutov je permanentne zvyšovaná školeniami doma i v zahraničí samotnými tvorcami exkluzívnych masážnych techník a kozmetických línií, ktoré poskytujú najprestížnejšie centrá krásy a zdravia ...
 

Z naších služieb si vyberiete!

Dámam, ktoré si po nakupovaní túžia dopriať iný spôsob relaxu, radi ponúkneme niektoré zo služieb Endermologického® Relaxačno-Rekondično-Kozmetického centra.

Ak ste sprevádzané pánmi, alebo Vašimi ratolesťami, počas skúšania modelov, alebo Vašej procedúry, im namiesto čakania poskytneme netradične strávený čas, s niektorým z našich relaxačných ošetrení, masáží a pod.

Predaj v rámci stratégie našej spoločnosti je nástroj na uspokojovanie Vašich potrieb. Túžite niekoho obdarovať netradičným darčekom, alebo netradične osláviť svoj sviatok? Obdarujte oslávenca niektorým z exkluzívnych kozmetických produktov či masážou s čokoládou, riasami, lávovými kameňmi  alebo oslavou priamo v našom centre relaxu a krásy...

Elegancia na každú príležitosť

"V službách Vášho zdravia a krásy" pracujú tímy, našich pracovníkov, ktorí sa v oboch našich prevádzkach a, v pravom slova zmysle, „Pod jednou strechou“ radi postarajú o Váš zovňajšok, a taktiež o zharmonizovanie tela a mysle.

Široký sortiment predajne HANKIN mode na Gogoľovej 2, v Košiciach ponúka dámam najnovšie modely business, spoločenskej módy,  ležérne modely na voľný čas, a extravaganciu, vo forme kostýmov, pulóvrov, topov, nočného a spodného prádla, doplnkov šatiek, šálov, rukavičiek, peňaženiek, kabeliek a pod., z dielní renomovaného slovenského producenta HANKIN mode®, českých, francúzskych aj talianských módnych tvorcov, značiek NinnaNanna, O´De Mai, FAUST, LEO GUY, LAURIELE, SISLEY, BENETTON a ďalších.

 

... Aj vy si zaslúžite tú najlepšiu starostlivosť, aj vy si zaslúžite služby M-Victory...